لوکس ترین و زیباترین برج های منطقه 22 تهران (2)

لوکس ترین و زیباترین برج های منطقه 22 تهران (2)

 

بررسی اجمالی برج های زیبای دوقلوی المپیک(خاتم):

این پروژه نیز می تواند یکی از زیباترین برج های منطقه به شمار آید که در ضلع شرقی میدان المپیک و درمجاورت با بوستان زیبای جوانمردان واقع شده و هم چنین دسترسی آسان به این پروژه از طریق بزرگراه آزادگان، اتوبان تهران_کرج و اتوبان همت_خرازی امکان پذیر است.

برج های دوقلوی المپیک در زمینی با مساحت 18700 متر مربع ، یک مجتمع مسکونی 346 واحدی که شامل 22 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 3 طبقه پارکینگ در طبقات منفی است. محوطه این مجتمع با الگو برداری از طرح باغ ایرانی به مساحت 10000 متر مربع که دارای حوضچه و آبنما با محیطی چشمگیر، زیبایی این مجتمع را دو چندان کرده است.

از امکانات این برج زیبا و لوکس میتوان به روف گاردن، سالن اجتماعات، دوربین مداربسته، سیستم هوشمندBMS و فضای سبز زیبا اشاره کرد.

 

بررسی اجمالی برج زیبای ایزدیار:

برج ایزدیار(فاز 3) که سازنده آن تعاونی مسکن ایزدیار از سابقه داران و معتبر ترین سازندگان در منطقه 22 است. فازهای 1 و 2 پروژه ایزدیار نیز توسط همین  تعاونی ساخته و فاز 1 حدود 10 سال پیش و فاز 2 حدود 5 سال پیش به بهره برداری رسیده است و هم چنین فاز 3 برج های زیبای ایزدیار اماده تحویل به صاحبان محترم است.

تمامی واحدهای این پروژه 3 خوابه در متراژهای 148.5 و 152 متر است.

از نظر موقعیت مکانی در جنوب غربی میدان موج منطقه 22 که با فاصله کمی از دریاچه چیتگر(شهدای خلیج فارس)  قرار گرفته است و همینطور دسترسی آسان به مجتمع تجاری اداری ایران مال از دیگر مزایای این برج زیباست.

از امکانات برج زیبای ایزدیار(فاز 3) می توان به استخر و سالن بیلیارد، سالنهای ورزشی، هلی پد،روف گاردن و کتابخانه و... اشاره کرد.

بلاگ های مشابه