تبعیض دولت ،عدم تعلیق باز پرداخت وام مسکن غیر قابل پذیرش است

تبعیض دولت ،عدم تعلیق باز پرداخت وام مسکن غیر قابل پذیرش است

 عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: اقدام بانک مرکزی در عدم تعلیق سه ماهه اقساط تسهیلات مسکن غیرقابل پذیرش است و این نهاد باید نگاه عادلانه و بدون تبعیض در تعلیق اقساط تسهیلات بانکی داشته باشد.
 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر من یا نباید بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی تعلیق می شد، یا اگر تصمیم به تعلیق آن گرفته شده، این دستور العمل باید مشمول تمام وام ها شود.

عدم تعلیق سه ماهه اقساط تسهیلات مسکن ضربه مهلکی به اقتصاد خانواده وارد می کند

وی با بیان اینکه عدم تعلیق سه ماهه اقساط تسهیلات مسکن ضربه مهلکی به اقتصاد خانواده وارد می کند، افزود: در شرایط کنونی میانگین قسط تسهیلات مسکن حدود یک میلیون تومان است، حال چگونه خانوارهای ضعیف و متوسط جامعه که در شرایط کنونی اقتصاد، دچار مشکلات مالی بسیاری هستند، می توانند اقدام به پرداخت اقساط خود کنند.

رویکرد و سیاست کنونی بانک مرکزی در تعلیق سلیقه ای بازپرداخت تسهیلات بانکی مبهم است

یارمحمدی افزود: رویکرد و سیاست کنونی بانک مرکزی در تعلیق سلیقه ای بازپرداخت تسهیلات بانکی مبهم است، در شرایط کنونی بخشی اعظمی از مردم برای تأمین مسکن مورد نیاز خود، اقدام به دریافت تسهیلات مسکن کرده اند، اما در وضعیت فعلی به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مشاغل توان پرداخت اقساط را ندارند، مشکل آنجاست که در صورت عدم پرداخت قسط، خانوارها باید متحمل پرداخت جریمه دیرکرد نیز شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: اقدام بانک مرکزی در عدم تعلیق سه ماهه اقساط تسهیلات مسکن غیرقابل پذیرش است و این نهاد باید نگاه عادلانه و بدون تبعیض در تعلیق اقساط تسهیلات بانکی داشته باشد تا مردم بتوانند شرایط سخت کنونی را پشت سر بگذارند.

مرجع: shahrekhabar

توجه: جهت جواب دادن به نظرات کاربران، ایتدا روی آیکون کلیک و بعد اقدام به ثبت نظر نمایید

علی

علی (مهمان)

18 ماه پیش

نداریم قسط مسکن بدیم، درامد آشغال شده

جواب

بلاگ های مشابه