برج های دوقلوی خاتم(بوستان زندگی)

برج های دوقلوی خاتم(بوستان زندگی)

در این مقاله قصد داریم کاربران عزیز را با برج زیبا و لوکس خاتم یا همان بوستان زندگی آشنا سازیم.

آنچه در این مقاله می خوانیم:

  • معرفی برج خاتم (بوستان زندگی)
  • مشخصات برج خاتم (بوستان زندگی)
  • دسترسی برج خاتم (بوستان زندگی)
  • امکانات برج خاتم (بوستان زندگی)

 

  • معرفی برج: برج های دوقلوی مسکونی خاتم که با نام بوستان زندگی نیز معرفی شده است ، توسط تعاونی مسکن خاتم الانبیا سپاه اجرا و در سال 97 نیز واگذار شد.

این مجتمع مسکونی لوکس واقع در میدان المپیک در مجاورت با بوستان زیبای جوانمردان می باشد که علاوه بر چشم انداز زیبای این برج ، دسترسی راحتی را نیز به دلیل هم جواری با میدان المپیک دارا می باشد.

 

  • مشخصات برج: برج دارای اسکلت فلزی و با طراحی و معماری بسیار زیبا می باشد که شامل یک برج 21 طبقه با دو بال شرقی و غربی ست که 4 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی برای این برج ها در نظر گرفته شده است.

 

به خاطر نوع طراحی این برج ، تعداد واحدها در طبقات متفاوت است؛ بطوریکه در طبقات ابتدایی برج تعداد واحدها 8 واحد تعریف شده اما در طبقات بالایی و افزایش متراژ هر طبقه شامل 4 پنت هاوس فوق العاده هستیم..

 

متراژ واحد ها از 150 متر تا 170 متر متغیر است و متراژ پنت هاوس ها از 250 تا 500 متر می باشد.

نمای برج بسیار زیبا و چشم گیر می باشد؛ از سیمان پلاستر شسته و سنگ با کیفیت درجه یک طراحی و اجرا شده و نور پردازی زیبای این برج ها باعث شده تا در شب زیبایی خود را دو چندان به رخ بکشد.

 

  • دسترسی برج: همانطور که قبلا گفته شد دسترسی برج به دلیل موقعیت مکانی آن ، عالی می باشد. قرار گرفتن برج خاتم در شرق میدان المپیک – منطقه 22 – باعث شده تا دسترسی به بزرگراه آزادگان، اتوبان تهران – کرج، و اتوبان همت برای ساکنین فراهم شود.

 

هم چنین میدان المپیک به دلیل قدیمی بودن دارای امکانات رفتهی و تفریحی خوبی می باشد که مجموعه ورزشی آزادی یکی از امکانات می باشد. شهرک گلستان نیز شامل این دسترسی می باشد و از آنجایی که به عنوان قطب گردشگری غرب تهران معرفی شده است، اهالی و ساکنین برج می توانند از امکانات تفریحی این محله نیز به راحتی استفاده کنند.

 

  • امکانات برج:

 

هلی پد

آب درمانی

استخر ، سونا و جکوزی

اسنخر کودکان

سالن تدریس خصوصی

سالن اجتماعات

آرایشگاه

کتابخانه

کافی شاپ

سالن ذبح گوسفند

مهد کودک

2 پارکینگ اختصاصی برای تمام واحدها و 6 پارکینگ برای پنت هاوس

فضای سبز

6 لاین آسانسور

و...

 

بلاگ های مشابه