شهرک مروارید شهر

شهرک مروارید شهر

شهرک مروارید شهر:

موقعیت مکانی:

                 این شهرک در آخرین ناحیه (ناحیه 3) منطقه 22 از شهر تهران ، یعنی مرز بین استان تهران و استان البرز، قرار گرفته است. که از نظر موقعیت مکانی و دسترسی آسان دارای مزایا و امتیاز بسیاری ست.

این شهرک هم چنین در غرب دریاچه شهدای خلیج فارس(چیتگر) و بازار بزرگ ایران(ایران مال) احداث شده است. از دیگر مزایای این شهرک وجود مجموعه شهر بازی هزار و یک شهر در قسمت شمال خرازی ست که در سالهای نه چندان دور به بهره برداری می رسد.

دسترسی:   

             از نظر دسترسی راههای ارتباطی این شهرک می توان به مترو، بزرگراه خرازی، تهران-کرج، شهید حکیم و بولوار اردستانی اشاره کرد که باعث دسترسی راحت و سریع به دیگر مناطق تهران و محله های اطراف شده است.

موقعیت آب و هوایی:

             شهرک مروارید شهر به دلیل اینکه غربی ترین نقطه تهران محسوب می شود و همینطور مشرف بودن شهرک به کوههای البرز، دارای آب و هوایی مطبوع و به جرات می توان گفت بدون آلودگی به شمار می آید.

شهرک های مجاور:

            شهرک شهید خرازی- شهرک الهیه غرب- شهرک دانشگاه شریف- شهرک آتی شهر-شهرک همراه شهر

شهرک مروارید شهر از جمله شهرک هایی ست که دارای طرح تفصیلی می باشد که توسط شهرداری منطقه 22 طراحی شده و اصول شهرسازی و فضای سبز بر پایه شهرسازی مدرن رعایت شده است و هم چنین رعایت زیر ساخت های اصولی و مهندسی شده و دسترسی آسان به راههای ارتباطی تهران ، مراکز تفریحی و تجاری منطقه 22 باعث شده است که در آینده ای نزدیک شهرک مروارید شهر به یکی از بهترین و بزرگترین شهرک های غرب پایتخت تبدیل شود.

برج های مسکونی شهرک مروارید شهر:

            برج های این شهرک معمولا 21 تا 30 طبقه می باشند که در هر طبقه 8 تا 12واحد مسکونی در نظر گرفته شده است. متراژ واحدها هم به طور میانگین بین 110 تا 170 متر می باشد.

تعداد برج های کل شهرک 56 برج می باشد که در حال حاضر 8 برج در شهرک ، مورد بهره برداری قرار گرفته و 16 برج نیز در حال ساخت است و مابقی نیز در مرحله زمین و گود برداری ست.

  • در حال حاضر 4 یا 5 برج در شهرک قابل سکونت است.
  • بولوار اصلی شهرک آسفالت شده و انشعابات برج هایی که قابل سکونت هستند وصل شده و یا در مرحله نصب کنتور است.
  • قیمت واحدها در حال حاضر در شهرک مروارید شهر از 9 میلیون تومان تا 12 میلیون تعیین شده.
  • از نظر قیمتی برج های شهرک مروارید شهر نسبت به برج های اطراف دریاچه از متری 2 میلیون تا 8 میلیون تومان ارزان تر برآورده شده است.

توجه: جهت جواب دادن به نظرات کاربران، ایتدا روی آیکون کلیک و بعد اقدام به ثبت نظر نمایید

آیدین

آیدین (مهمان)

15 ماه پیش

سلام. شهرک مروارید شهر کجاست؟

جواب

بلاگ های مشابه