معرفی شهرک چیتگر(امام رضا)

معرفی شهرک چیتگر(امام رضا)

شهرک مسکونی  چیتگر( امام رضا ) در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس - منطقه  22  واقع شده است که توسط شرکت عمران هادی در دست احداث و تکمیل می باشد

شهرک امام رضا(ع) که با نام شهرک چیتگر بیشتر شناخته شده است ، یک شهرک مسکونی 2000 واحدی می باشد که یکی از مدرن ترین و زیبا ترین شهرک های در دست احداث در غرب تهران به شمار می آید.

از نظر دسترسی دارای موقعیت مکانی مناسبی ست ، بطوریکه شمال این شهرک اتوبان شهید خرازی( همت غرب ) – ضلع شرقی آن بلوار ایران خودرو – جنوب شهرک اتوبان شهید همدانی( حکیم ) و در ضلع غربی آن بلوار پژوهش (که در انتها به آزاد راه تهران-کرج ختم می شود) قرار گرفته است.

 

از نظر دسترسی گردشگری نیز در جنوب شرقی شهرک چیتگر (امام رضا) پارک جنگلی چیتگر و در ضلع جنوبی باغ ملی گیاه شناسی و در شمال آن بزرگترین شهربازی تفریحی و توریستی خاورمیانه یا همان هزار و یک شهر قرار گرفته است.

با توجه به توضیحات بیان شده پروژه شهرک مسکونی چیتگر به عنوان یکی از بهترین و اصلی ترین انتخاب برای سرمایه گذاری در منطقه و همینطور برای متقاضیان مسکن و ملک که قصد سکونت دارند محسوب می شود.

 

شهرک چیتگر به دلیل شرایط متفاوت فروش و واگذاری واحد ها و امتیازات برای تمامی اقشار با سرمایه های متفاوت، پیشنهاد می شود که در مقالات بعدی به معرفی هر یک اط پهنه های شهرک مسکونی چیتگر می پردازیم

معرفی پهنه A  شهرک مسکونی چیتگر

معرفی پهنه B شهرک مسکونی چیتگر

معرفی پهنه C  شهرک مسکونی چیتگر

بلاگ های مشابه